| Osa number : | EC2-5ND |
|---|---|
| Tootja / bränd : | KEMET |
| Kirjeldus : | RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 250V |
| RoHSi staatus : | Plii vaba / RoHS vastavuses |
| Saadaval olev kogus | 6031 pcs |
| Andmelehed | EC2-5ND.pdf |
| Pööra pinge (max) | 3.75 VDC |
| Väljalülitatud pinge (min) | 0.5 VDC |
| Lõpetamise stiil | PC Pin |
| Pinge muutmine | 250VAC, 220VDC - Max |
| Seeria | EC2 |
| Vabastamise aeg | 1ms |
| Relee tüüp | General Purpose |
| Pakend | Tube |
| Muud nimed | 399-11051-5 |
| Töötemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Ajastage | 2ms |
| Paigaldus tüüp | Through Hole |
| Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lead Free status / RoHS staatus | Lead free / RoHS Compliant |
| Omadused | - |
| Täpsem kirjeldus | General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Through Hole |
| Kontaktindeks (praegune) | 2A |
| Kontakt materjali | Silver Alloy, Gold Alloy |
| Kontaktvorm | DPDT (2 Form C) |
| Coil pinge | 5VDC |
| Coil tüüp | Non Latching |
| Coil Resistance | 125 Ohms |
| Coil Power | 200 mW |
| Coil Current | 40.0mA |