| Osa number : | EC2-24SNU |
|---|---|
| Tootja / bränd : | KEMET |
| Kirjeldus : | RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 250V |
| RoHSi staatus : | Plii vaba / RoHS vastavuses |
| Saadaval olev kogus | 14421 pcs |
| Andmelehed | EC2-24SNU.pdf |
| Pööra pinge (max) | 18 VDC |
| Väljalülitatud pinge (min) | - |
| Lõpetamise stiil | PC Pin |
| Pinge muutmine | 250VAC, 220VDC - Max |
| Seeria | EC2 |
| Vabastamise aeg | 1ms |
| Relee tüüp | General Purpose |
| Pakend | Tube |
| Muud nimed | 399-11038-5 |
| Töötemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Ajastage | 2ms |
| Paigaldus tüüp | Through Hole |
| Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tootja Standardne pliiaeg | 14 Weeks |
| Lead Free status / RoHS staatus | Lead free / RoHS Compliant |
| Omadused | - |
| Täpsem kirjeldus | General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Through Hole |
| Kontaktindeks (praegune) | 2A |
| Kontakt materjali | Silver Alloy, Gold Alloy |
| Kontaktvorm | DPDT (2 Form C) |
| Coil pinge | 24VDC |
| Coil tüüp | Latching, Single Coil |
| Coil Resistance | 5.76 kOhms |
| Coil Power | 100 mW |
| Coil Current | 4.2mA |