| Osa number : | XCF32PFSG48C |
|---|---|
| Tootja / bränd : | Xilinx |
| Kirjeldus : | IC PROM SRL/PAR 1.8V 32M 48CSBGA |
| RoHSi staatus : | Plii vaba / RoHS vastavuses |
| Saadaval olev kogus | 605 pcs |
| Andmelehed | XCF32PFSG48C.pdf |
| Pinge - varustus | 1.65 V ~ 2 V |
| Pakkuja seadme pakett | 48-CSP (8x9) |
| Seeria | - |
| Programmeeritav tüüp | In System Programmable |
| Pakend | Tray |
| Pakett / kott | 48-TFBGA, CSPBGA |
| Muud nimed | 122-1457 XCF32P-FSG48C |
| Töötemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Mälu suurus | 32Mb |
| Tootja Standardne pliiaeg | 10 Weeks |
| Lead Free status / RoHS staatus | Lead free / RoHS Compliant |
| Baasosa number | XCF*P |