| Osa number : | TPS61090RSAR |
|---|---|
| Tootja / bränd : | N/A |
| Kirjeldus : | IC REG BOOST ADJ 2A SYNC 16VQFN |
| RoHSi staatus : | Plii vaba / RoHS vastavuses |
| Saadaval olev kogus | 29361 pcs |
| Andmelehed | |
| Pinge - väljund (min / fikseeritud) | 1.8V |
| Pinge - väljund (max) | 5.5V |
| Pinge - sisend (min) | 1.8V |
| Pinge - sisend (max) | 5.5V |
| Topoloogia | Boost |
| Sünkroonse alalditava | Yes |
| Pakkuja seadme pakett | 16-QFN (4x4) |
| Seeria | - |
| Pakend | Tape & Reel (TR) |
| Pakett / kott | 16-VQFN Exposed Pad |
| Väljundtüüp | Adjustable |
| Väljundkonfiguratsioon | Positive |
| Muud nimed | 296-15259-2 |
| Töötemperatuur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Väljundite arv | 1 |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount |
| Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) | 2 (1 Year) |
| Lead Free status / RoHS staatus | Lead free / RoHS Compliant |
| Funktsioon | Step-Up |
| Sagedus - lülitus | 600kHz |
| Täpsem kirjeldus | Boost Switching Regulator IC Positive Adjustable 1.8V 1 Output 2A (Switch) 16-VQFN Exposed Pad |
| Praegune - väljund | 2A (Switch) |
| Baasosa number | TPS61090 |
