| Osa number : | TLV379IDCKR |
|---|---|
| Tootja / bränd : | N/A |
| Kirjeldus : | IC OP AMP RRIO SGL SC70-5 |
| RoHSi staatus : | Plii vaba / RoHS vastavuses |
| Saadaval olev kogus | 122436 pcs |
| Andmelehed | |
| Pinge - toide, ühe / kahe (±) | 1.8 V ~ 5.5 V, ±0.9 V ~ 2.75 V |
| Pinge - Sisendite nihe | 800µV |
| Pakkuja seadme pakett | SC-70-5 |
| Uskumiskiirus | 0.03 V/µs |
| Seeria | - |
| Pakend | Cut Tape (CT) |
| Pakett / kott | 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 |
| Väljundtüüp | Rail-to-Rail |
| Muud nimed | 296-47844-1 |
| Töötemperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Ahelate arv | 1 |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount |
| Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) | 2 (1 Year) |
| Tootja Standardne pliiaeg | 20 Weeks |
| Lead Free status / RoHS staatus | Lead free / RoHS Compliant |
| Gain Bandwidth Toode | 90kHz |
| Täpsem kirjeldus | General Purpose Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail SC-70-5 |
| Praegune - pakkumine | 4µA |
| Praegune - Sisend Bias | 5pA |
| Võimendi tüüp | General Purpose |
