| Osa number : | SN75189ANSR |
|---|---|
| Tootja / bränd : | N/A |
| Kirjeldus : | IC QUAD LINE RECEIVER 14SO |
| RoHSi staatus : | Plii vaba / RoHS vastavuses |
| Saadaval olev kogus | 192735 pcs |
| Andmelehed | |
| Pinge - varustus | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Tüüp | Receiver |
| Pakkuja seadme pakett | 14-SOP |
| Seeria | - |
| Protokoll | RS232 |
| Pakend | Tape & Reel (TR) |
| Pakett / kott | 14-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| Muud nimed | 296-26649-2 SN75189ANSR-ND |
| Töötemperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Juhtide / vastuvõtjate arv | 0/4 |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount |
| Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tootja Standardne pliiaeg | 6 Weeks |
| Lead Free status / RoHS staatus | Lead free / RoHS Compliant |
| Dupleks | - |
| Täpsem kirjeldus | 0/4 Receiver RS232 14-SOP |
| Andmekiirus | - |
| Baasosa number | SN75189A |
