| Osa number : | SN74LVC8T245QPWRQ1 |
|---|---|
| Tootja / bränd : | N/A |
| Kirjeldus : | IC TRNSLTR BIDIRECTIONAL 24TSSOP |
| RoHSi staatus : | Plii vaba / RoHS vastavuses |
| Saadaval olev kogus | 72773 pcs |
| Andmelehed | |
| Pinge - VCCB | 1.65V ~ 5.5V |
| Pinge - VCCA | 1.65V ~ 5.5V |
| Tõlkija tüüp | Voltage Level |
| Pakkuja seadme pakett | 24-TSSOP |
| Seeria | Automotive, AEC-Q100, 74LVC |
| Pakend | Tape & Reel (TR) |
| Pakett / kott | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Väljundtüüp | Tri-State, Non-Inverted |
| Väljundsignaal | - |
| Muud nimed | 296-31924-2 SN74LVC8T245QPWRQ1-ND |
| Töötemperatuur | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Ahelate arv | 1 |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount |
| Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tootja Standardne pliiaeg | 12 Weeks |
| Lead Free status / RoHS staatus | Lead free / RoHS Compliant |
| Sisendsignaal | - |
| Omadused | - |
| Täpsem kirjeldus | Voltage Level Translator Bidirectional 1 Circuit 8 Channel 24-TSSOP |
| Andmekiirus | - |
| Kanalid ühe ahela kohta | 8 |
| Kanali tüüp | Bidirectional |
| Baasosa number | 74LVC8T245 |
