| Osa number : | SLG59M610V |
|---|---|
| Tootja / bränd : | Silego Technology |
| Kirjeldus : | N-CHANNEL, REVERSE BLOCKING, CHA |
| RoHSi staatus : | Plii vaba / RoHS vastavuses |
| Saadaval olev kogus | 147488 pcs |
| Andmelehed | 1.SLG59M610V.pdf2.SLG59M610V.pdf |
| Pinge - varustus (Vcc / Vdd) | 2.5 V ~ 5.5 V |
| Pinge - koormus | - |
| Vaheta tüüp | General Purpose |
| Pakkuja seadme pakett | 8-FC-TDFN (1.5x2) |
| Seeria | - |
| Rds On (tüüp) | 22 mOhm |
| Suhe - sisend: väljund | 1:1 |
| Pakend | Tape & Reel (TR) |
| Pakett / kott | 8-WFDFN |
| Väljundtüüp | N-Channel |
| Väljundkonfiguratsioon | High Side |
| Muud nimed | 1827-1106-2 |
| Töötemperatuur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Väljundite arv | 1 |
| Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tootja Standardne pliiaeg | 12 Weeks |
| Lead Free status / RoHS staatus | Lead free / RoHS Compliant |
| Sisendi tüüp | CMOS |
| Praegune - väljund (max) | 4A |