| Osa number : | SLG59M1717V |
|---|---|
| Tootja / bränd : | Silego Technology |
| Kirjeldus : | A 4 MM 5 A NFET INTEGRATED POW |
| RoHSi staatus : | Plii vaba / RoHS vastavuses |
| Saadaval olev kogus | 101013 pcs |
| Andmelehed | 1.SLG59M1717V.pdf2.SLG59M1717V.pdf |
| Pinge - varustus (Vcc / Vdd) | 2.5 V ~ 5.5 V |
| Pinge - koormus | - |
| Vaheta tüüp | General Purpose |
| Pakkuja seadme pakett | 16-STQFN (2.5x2.5) |
| Seeria | - |
| Rds On (tüüp) | 4 mOhm |
| Suhe - sisend: väljund | 1:1 |
| Pakend | Original-Reel® |
| Pakett / kott | 16-UFQFN Exposed Pad |
| Väljundtüüp | N-Channel |
| Väljundkonfiguratsioon | High Side |
| Muud nimed | 1827-1098-6 |
| Töötemperatuur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Väljundite arv | 1 |
| Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tootja Standardne pliiaeg | 12 Weeks |
| Lead Free status / RoHS staatus | Lead free / RoHS Compliant |
| Sisendi tüüp | CMOS |
| Praegune - väljund (max) | 5A |