| Osa number : | LTC6908CDCB-1#TRPBF |
|---|---|
| Tootja / bränd : | ADI (Analog Devices, Inc.) |
| Kirjeldus : | IC OSC SILICON PROG 6-DFN |
| RoHSi staatus : | Plii vaba / RoHS vastavuses |
| Saadaval olev kogus | 16767 pcs |
| Andmelehed | LTC6908CDCB-1#TRPBF.pdf |
| Pinge - varustus | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Tüüp | Oscillator, Silicon |
| Pakkuja seadme pakett | 6-DFN (2x3) |
| Seeria | - |
| Pakend | Tape & Reel (TR) |
| Pakett / kott | 6-WFDFN Exposed Pad |
| Töötemperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount |
| Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tootja Standardne pliiaeg | 10 Weeks |
| Lead Free status / RoHS staatus | Lead free / RoHS Compliant |
| Sagedus | 50kHz ~ 10MHz |
| Täpsem kirjeldus | Oscillator, Silicon IC 50kHz ~ 10MHz 6-DFN (2x3) |
| Praegune - pakkumine | 1.25mA |
| Loendama | - |
| Baasosa number | LTC6908 |