| Osa number : | LT1615IS5#TRMPBF |
|---|---|
| Tootja / bränd : | ADI (Analog Devices, Inc.) |
| Kirjeldus : | IC REG BST SEPIC ADJ 0.3A TSOT23 |
| RoHSi staatus : | Plii vaba / RoHS vastavuses |
| Saadaval olev kogus | 16102 pcs |
| Andmelehed | 1.LT1615IS5#TRMPBF.pdf2.LT1615IS5#TRMPBF.pdf3.LT1615IS5#TRMPBF.pdf4.LT1615IS5#TRMPBF.pdf |
| Pinge - väljund (min / fikseeritud) | 1.23V |
| Pinge - väljund (max) | 34V |
| Pinge - sisend (min) | 1V |
| Pinge - sisend (max) | 15V |
| Topoloogia | Boost, SEPIC |
| Sünkroonse alalditava | No |
| Pakkuja seadme pakett | TSOT-23-5 |
| Seeria | - |
| Pakend | Cut Tape (CT) |
| Pakett / kott | SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| Väljundtüüp | Adjustable |
| Väljundkonfiguratsioon | Positive |
| Muud nimed | LT1615IS5#PBF LT1615IS5#PBF-ND LT1615IS5#TRMPBFCT |
| Töötemperatuur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Väljundite arv | 1 |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount |
| Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tootja Standardne pliiaeg | 12 Weeks |
| Lead Free status / RoHS staatus | Lead free / RoHS Compliant |
| Funktsioon | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| Sagedus - lülitus | - |
| Täpsem kirjeldus | Boost, SEPIC Switching Regulator IC Positive Adjustable 1.23V 1 Output 300mA (Switch) SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| Praegune - väljund | 300mA (Switch) |
| Baasosa number | LT1615 |