| Osa number : | LT1183CS#PBF |
|---|---|
| Tootja / bränd : | ADI (Analog Devices, Inc.) |
| Kirjeldus : | IC SW REG CCFL/LCD CONTRST16SOIC |
| RoHSi staatus : | Plii vaba / RoHS vastavuses |
| Saadaval olev kogus | 6475 pcs |
| Andmelehed | LT1183CS#PBF.pdf |
| Pinge - väljund | - |
| Pinge - sisend | 3 V ~ 30 V |
| Pakkuja seadme pakett | 16-SOIC |
| Seeria | - |
| Pakend | Tube |
| Pakett / kott | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Töötemperatuur | 0°C ~ 100°C |
| Väljundite arv | 1 |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount |
| Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tootja Standardne pliiaeg | 12 Weeks |
| Lead Free status / RoHS staatus | Lead free / RoHS Compliant |
| Täpsem kirjeldus | - Converter, CCFL, LCD Voltage Regulator IC 1 Output 16-SOIC |
| Baasosa number | LT1183 |
| Taotlused | Converter, CCFL, LCD |