| Osa number : | HMC676LP3ETR |
|---|---|
| Tootja / bränd : | ADI (Analog Devices, Inc.) |
| Kirjeldus : | IC COMPARATOR RSECL 16QFN |
| RoHSi staatus : | Plii vaba / RoHS vastavuses |
| Saadaval olev kogus | 5892 pcs |
| Andmelehed | HMC676LP3ETR.pdf |
| Pinge - toide, ühe / kahe (±) | 3.3V |
| Pinge - sisendi nihe (max) | 5mV |
| Tüüp | General Purpose |
| Pakkuja seadme pakett | 16-SMT (3x3) |
| Seeria | - |
| Paljundamise viivitus (max) | 0.13ns |
| Pakend | Tape & Reel (TR) |
| Pakett / kott | 16-VFQFN Exposed Pad |
| Väljundtüüp | - |
| Töötemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Elementide arv | 1 |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount |
| Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lead Free status / RoHS staatus | Lead free / RoHS Compliant |
| Hüsterees | 1mV |
| Täpsem kirjeldus | Comparator General Purpose 16-SMT (3x3) |
| Praegune - vaikne (maksimaalne) | 8mA |
| Praegune - väljund (tüüp) | 40mA |
| Praegune - Sisend Bias (max) | 15µA |
| CMRR, PSRR (tüüp) | 38dB PSRR |
| Baasosa number | HMC676 |