| Osa number : | AD5227BUJZ100-RL7 |
|---|---|
| Tootja / bränd : | ADI (Analog Devices, Inc.) |
| Kirjeldus : | IC DGTL POT UP/DN 100K TSOT23-8 |
| RoHSi staatus : | Plii vaba / RoHS vastavuses |
| Saadaval olev kogus | 46287 pcs |
| Andmelehed | AD5227BUJZ100-RL7.pdf |
| Pinge - varustus | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Tolerants | ±20% |
| Temperatuuri koefitsient (tüüp) | 35 ppm/°C |
| Koonus | Linear |
| Pakkuja seadme pakett | TSOT-23-8 |
| Seeria | - |
| Vastupidavus - klaasipuhasti (oomid) (tüüp) | 100 |
| Vastupidavus (oomid) | 100k |
| Pakend | Cut Tape (CT) |
| Pakett / kott | SOT-23-8 Thin, TSOT-23-8 |
| Muud nimed | AD5227BUJZ100RLCT |
| Töötemperatuur | -40°C ~ 105°C |
| Kraanide arv | 64 |
| Ahelate arv | 1 |
| Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mälu tüüp | Volatile |
| Tootja Standardne pliiaeg | 7 Weeks |
| Lead Free status / RoHS staatus | Lead free / RoHS Compliant |
| Liides | Up/Down (U/D, CS) |
| Omadused | - |
| Täpsem kirjeldus | Digital Potentiometer 100k Ohm 1 Circuit 64 Taps Up/Down (U/D, CS) Interface TSOT-23-8 |
| Konfiguratsioon | Potentiometer |
| Baasosa number | AD5227 |