| Osa number : | TL084ACDR |
|---|---|
| Tootja / bränd : | N/A |
| Kirjeldus : | IC OPAMP JFET 3MHZ 14SOIC |
| RoHSi staatus : | Plii vaba / RoHS vastavuses |
| Saadaval olev kogus | 75162 pcs |
| Andmelehed | |
| Pinge - toide, ühe / kahe (±) | 7 V ~ 36 V, ±3.5 V ~ 18 V |
| Pinge - Sisendite nihe | 3mV |
| Pakkuja seadme pakett | 14-SOIC |
| Uskumiskiirus | 13 V/µs |
| Seeria | - |
| Pakend | Tape & Reel (TR) |
| Pakett / kott | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Väljundtüüp | - |
| Muud nimed | 296-15006-2 |
| Töötemperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Ahelate arv | 4 |
| Paigaldus tüüp | Surface Mount |
| Niiskuse tundlikkuse tase (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Tootja Standardne pliiaeg | 10 Weeks |
| Lead Free status / RoHS staatus | Lead free / RoHS Compliant |
| Gain Bandwidth Toode | 3MHz |
| Täpsem kirjeldus | J-FET Amplifier 4 Circuit 14-SOIC |
| Praegune - pakkumine | 1.4mA |
| Praegune - Sisend Bias | 30pA |
| Baasosa number | TL084A |
| Võimendi tüüp | J-FET |
